7 Nisan 2018 Cumartesi

Twitter Takipci Kasma Siteleri Zararlı Mıdır ?


Twitterda takipci sayısı az olanların başvurduğu yollardan biri olan twitter takipci kasma siteleri günümüzde gittikçe daha da yaygın hale geliyor. Ben de bu sitelerin zararlı olup olmadığını sizlere anlatmak istedim.

Öncelikle Twitter takipci kasma siteleri zararlı mıdır ? sorunuza cevap vereyim. Arkadaşlar bu sistemler aslında zararlıdır ve sizler aracılığıyla sistemlerini diğer twitter kullanan insanlara yayıyorlar. Bu tür sistemleri kullanmaya başladıgınızda twitterda kurulu olan uygulamalara bakarsanız hemen orada kullandığınız takipci kasma sitesinin attığı programı göreceksiniz. İşte bu program sizlere sormaya gerek duymadan sizin adınızla tweet yolluyor ve diğer kullanıcıları da davet ediyor.

Sizden habersiz tweet yollayan bir uygulamanın ne kadar güvenli olabileceğini siz düşünün artık. Tüm bunlara ek olarak bu uygulama sizden habersiz bu uygulamayı kullanan başka kullanıcıları otomatik takip ediyor. Yani siz örnek olarak Resul COŞKUN ‘ü yani beni takip etmiyorsunuz hatta tanımıyorsunuz ancak ben bu uygulamayı kullanmaya başladığım anda beni otomatik olarak takip ediyorsunuz. İşin gülünç tarafı da bu sanırım . Ancak sizlerin hoşuna giden bir diğer yönü de ben de sizi tanımadığım halde takip edebiliyorum. Ancak bu sistemler güvenli değildir. Ve kesinlikle zararlıdır. Sizlere tavsiyem Twitter Takipci Kasma Sitelerine Güvenmeyin. Aksi takdirde hesabınıza tekrar giriş yapamayabilir ve tweet atamayabilirsiniz.
Bu konuyada böylece açıklık getireyim dedim, gerisi size kalmış arkadaşlar , iyi günler ..


EmoticonEmoticon